RESERVA SET - Rulandské Modré / Pinot Noir 2020 + Dárkový obal

 
 

Rulandské Modré / Pinot Noir 2020 + originální dárková krabice "Vinařství Ondřej Kubic III.", jejíž jednoduchý ale výstižný design charakterizuje hodnoty a tradici našeho vinařství. Přílohou je "rodný list" s popisem odrůdy, informacemi o daném vínu, detailnější popis...

Pinot Noir  2020 + original gift box "Vinařství Ondřej Kubic III.", Whose simple but concise design characterizes the values and traditions of our winery. Attached is a "birth certificate" with a description of the variety, information about the wine, a more detailed description ...

Lehký francouzský styl "pinotu". Ve vůni višňovo-třešňový kompot, hořká čokoláda. Plně ovocná chuť, čokoládovo-kokosová dochuť.  Light French style "pinot". The aroma of cherry-cherry compote, dark chocolate. Fully fruity taste, chocolate-coconut aftertaste.

Dostupnost Vyprodáno
400 Kč
Kód produktu 212
Kategorie řada "RESERVA"
Položka byla vyprodána...
 

Víno zrálo v akátovém sudu české výroby bednářství Fryzelka, který dodal vínu plnost. Vůně jde do višňo-třešňového kompotu a s výraznou čokoládou. I když je to lehký styl "pinotu", v chuti je jemně ovocný s výraznou dochutí po čokoládě s kokosem.  Je možné vychutnat i náznak třešní a jahod.  Víno bylo pravidelně mícháno na hrubých kvasnicích. Chuť je vyvážená příjemnou kyselinou, delikátním aromatem a dlouhou perzistencí. Technologie vína podporuje vyniknout odrůdovým vlastnostem typické pro danou odrůdu. Víno díky vysokému podílu alkoholu a nulovým zbytkovým cukrem má potenciál zrání na láhvi. Víno bylo vyrobeno pomoc technologie "minimalizace síry" ve víně, a to díky uvolněnému taninu ze sudu, který funguje jako konzervant spolu s vysokým obsahem alkoholu těchto vín.

The wine matured in an acacia barrel of the Czech production of the Fryzelka cooperage, which added fullness to the wine. The aroma goes to cherry-cherry compote and with a strong chocolate. Although it is a light "pinot" style, the taste is slightly fruity with a strong aftertaste of chocolate with coconut. The aftertaste is creamy. It is possible to enjoy a hint of cherries and strawberries. The wine was regularly blended on coarse yeast, which gave the wine a creamier taste and aroma. The taste is balanced by a pleasant acidity, delicate aroma and long persistence. The technology of the wine supports to excel in the varietal characteristics typical of the given variety. Thanks to its high alcohol content and zero residual sugar, the wine has the potential to mature in bottles. The wine was made with the help of "sulfur minimization" technology in the wine, thanks to the tannin released from the barrel, which acts as a preservative along with the high alcohol content of these wines.

Hmotnost 1.325 kg
Rozměr obalu 82x82x326 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: