řada Yummy - Bílá vína / White wine

Naši vinaři,

řada YUMMY vám nabízí vína lehčího charakteru, kousavá a šťavnatá... Vína pro každodenní pití, jsou plně aromatická a ovocná, typická pro Znojemsko. Jejich obecnou charakteristiku lze shrnout do definice, že vína přecházejí do vůní a chutí tropického ovoce. Je to dáno složením půdy, kde převažují černozemě, hnědozemě a jíly. Vína jsou lahvována pod "šroub", pro jednodušší a rychlejší servis a obsluhu. Detailnější charakteristika odrůdy je v popisu u každé z nich.

The YUMMY line offers you wines of a lighter character, biting and juicy ... Wines for everyday drinking are fully aromatic and fruity, typical of the Znojmo region. Their general characteristics can be summarized in the definition that wines change into aromas and flavors of tropical fruits. This is due to the composition of the soil, where chernozem, brown earth and clays predominate. The wines are bottled under the "screw", for easier and faster service and operation. A more detailed characteristic of the variety is in the description for each of them.

 

 

 
180
2851180285

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

 • chard Doporučeno 1022
  Chardonnay 2022

  Chardonnay s květinkovou svěží vůní, rozkvetlé louky. V chuti vám nabídne pomelovou chuť s červeným pomerančem zakoncěnou příjemným zbytkovým cukrem a lehkým alkoholem.

  Chardonnay with a floral fresh aroma, blooming meadows. In the taste, it will offer you a pomelo taste with red orange, ending with a pleasant residual sugar and light alcohol.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  190 Kč
 • VZ 122
  Veltlínské Zelené / Grüner Veltliner 2022

  Veltlín v tomto roce má charakteristiku typického "Rakouského" VZ. Ve vůni má "travnatý zelený" nádech s přechodem do intenzivních minerálních tónů. V chuti je zelenkavý s peprnatou dochutí, s citrusem, která působí velice šťavnatě.

  Veltlín this year has the characteristics of a typical "Austrian" VZ. In the aroma, it has a "grassy green" touch with a transition to intense mineral notes. The taste is greenish with a peppery aftertaste, with citrus, Aftertaste has a very juicy effect.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  190 Kč
 • MT bot 1222
  Müller Thurgau 2022 Botrytis

  Toto nádherné víno má silně medovou botrytickou vůni. Chuť je velice plná, vysoce extraktivní, dlouhá a medovinová. V dochuti přechází do karamelizovaného cukru.

  This wonderful wine has a strong honey botrytis aroma. The taste is very full, highly extractive, long and honey-like.It turns into caramelized sugar in the aftertaste.

  Původně: 300 Kč
  Ušetříte: 15 Kč (–5 %)

  285 Kč
 • RV 222
  Ryzlink Vlašský / Welschrieslink 2022

  Víno má ovocnou vůni do zeleného jablka, s nádechem minerality a sušeného sena, slaměnky. V chuti působí jako TĚŽKÝ vlašák, s vysokým obsahem alkoholu. Velice dlouhá šťavnatá a lehce slaná, minerální dochuť.

  The wine has a fruity aroma of green apple, with a hint of minerality and dried hay, straw. It tastes like a HEAVY hairball, with a high alcohol content. Very long juicy and slightly salty, mineral aftertaste.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  190 Kč
 • MT Doporučeno 322
  Müller Thurgau 2022

  Vůně tohoto vína přechází do vůně muškátového oříšku, typická charakteristika odrůdovosti vína s příjemným vyváženým koncem. Chuť je silná, plná, morbusní ale zároveň velice svěží připomínající mix ovocných bomparů.

   The aroma of this wine turns into the aroma of nutmeg, a typical characteristic of the varietal wine with a pleasant balanced finish. The taste is strong, full, morbid but at the same time very fresh, reminiscent of a mix of fruit bompars.

   

  Původně: 190 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  180 Kč
 • RR 422
  Ryzlink rýnský / Rhine Riesling 2022

  Tento lehký Rylink Rýnský vás v aromatice překvapí příjemnou meruňkovou peckou zakončenou krémovitostí. Chuť je pikantní, dlouhá, postavená na kyselině. , zakončená typickou dochutí ryzlinku rýnského.

   This light Rylink Rýnský will surprise you in its aroma with a pleasant apricot stone ending in creaminess. The taste is spicy, long, built on acid. , finished with a typical Rhine Riesling aftertaste.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  190 Kč
 • sg 522
  Sauvignon 2022

  Tento Sauvignon je ve vůni ovocný přecházející do zelené broskve s nektarinkou. Celkově je chuť zakončená travnatým profilem. Chuť - svěží přecházející do zeleného angreštu a josty. 

  This Sauvignon is fruity on the nose, turning into green peach with nectarine. Overall, the taste is finished with a grassy profile. Taste - fresh going into green gooseberry and jost.

  Původně: 190 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  180 Kč
 • trap 622
  Trapérka / Cuveé 2022

   Toto cuveé vás osloví kořenitou vůní přecházející do typického přezrálého líčí s nádechem do zeleného jablka. Chuť je svěží, kousavá a vyvážená nakloněná do citrusových a grepových tónů.

   This cuveé appeals to you with a spicy aroma that turns into a typical overripe complexion with a touch of green apple. The taste is fresh, biting and balanced leaning towards citrus and grapefruit notes.

  Původně: 190 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  180 Kč
 • RS Doporučeno 722
  Rulanské šedé / Pinot Gris 2022

  Jemná vůně vína, kde vyniká jeho typická odrůdovost, přecházející do kandovaného ovoce a krémového profilu. Chuť je plná a extraktivní. dlouhá, krémová v souznění s vůní.

  The delicate aroma of the wine, where its typical variety stands out, passing into candied fruit and a creamy profile. The taste is full and extractive. long, creamy in harmony with the fragrance.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  190 Kč
 • RB Doporučeno 923
  Rulandské bílé / Pinot Blanc 2022

  Vůně vás překvapí černorybízovými tóny. S lehkým nádechem vanilky a krémovité dochutě. Víno má plné tělo a robustnost. The aroma will surprise you with blackcurrant notes. With a light hint of vanilla and a creamy aftertaste. The wine has a full body and robustness.

  Původně: 190 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  180 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem