Polosuchá vína / Off-Dry

 
190
2001190200

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • sg 522
  Sauvignon 2022

  Tento Sauvignon je ve vůni ovocný přecházející do zelené broskve s nektarinkou. Celkově je chuť zakončená travnatým profilem. Chuť - svěží přecházející do zeleného angreštu a josty. 

  This Sauvignon is fruity on the nose, turning into green peach with nectarine. Overall, the taste is finished with a grassy profile. Taste - fresh going into green gooseberry and jost.

  190 Kč
 • trap 622
  Trapérka / Cuveé 2022

   Toto cuveé vás osloví kořenitou vůní přecházející do typického přezrálého líčí s nádechem do zeleného jablka. Chuť je svěží, kousavá a vyvážená nakloněná do citrusových a grepových tónů.

   This cuveé appeals to you with a spicy aroma that turns into a typical overripe complexion with a touch of green apple. The taste is fresh, biting and balanced leaning towards citrus and grapefruit notes.

  190 Kč
 • RS Doporučeno 722
  Rulanské šedé / Pinot Gris 2022

  Jemná vůně vína, kde vyniká jeho typická odrůdovost, přecházející do kandovaného ovoce a krémového profilu. Chuť je plná a extraktivní. dlouhá, krémová v souznění s vůní.

  The delicate aroma of the wine, where its typical variety stands out, passing into candied fruit and a creamy profile. The taste is full and extractive. long, creamy in harmony with the fragrance.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem