Polosuchá vína / Off-Dry

 
175
2001175200

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • RV Novinka 301
  Ryzlink Vlašský / Welschrieslink 2023

  Vůně vám připomíná zelené jablíčko, ovocnější mix, který "vlašáky" na Znojemsku mívají díky složení půdy. To samé najdete i v chuti tohoto vína, které je tento rok ovocnější doplněné chutí vl.ořechu.

  The aroma reminds you of a green apple, a fruitier mix that "Vlašáky" in Znojmo region have due to the composition of the soil. You will find the same in the taste of this wine, which is more fruity this year, complemented by the taste of walnut.

  200 Kč
 • SG 310
  Sauvignon 2023

  Vůně lehká, připomínající zelenou broskev v kombinaci s angreštem. Chuť plně následuje vůni a proto vás zaujme chutí zelené broskve a nedozrálém angreštu.

  The aroma is light, reminiscent of green peach in combination with gooseberry. The taste fully follows the aroma and therefore you will be attracted by the taste of green peach and unripe gooseberry.

  190 Kč
 • MT Novinka Doporučeno 313
  Müller Thurgau 2023

  Typická "Mullerka", která voní po muškátovém oříšku, limetě a citrusu. Chuť je plně osvěžující lehká, svěží. V chuti se prolínají citrusové kombinace.

  Typical "Mueller wine", which smells of nutmeg, lime and citrus. The taste is fully refreshingly light, fresh. Citrus combinations intertwine in the taste.

  190 Kč
 • RS Novinka 316
  Rulanské šedé / Pinot Gris 2023

  Ve vůni je krásná krémovitost, přecházející do kandovaného ovoce. Chuť je typická k této odrůdě pinotu. Můžete zde objevit i chuť "gumových medvídků" při zachování šťavnatosti vína.

  There is a beautiful creaminess in the aroma, turning into candied fruit. The taste is typical of this pinot variety. Here you can also discover the taste of "gummy bears" while preserving the juiciness of the wine.

  190 Kč
 • sg 522
  Sauvignon 2022

  Tento Sauvignon je ve vůni ovocný přecházející do zelené broskve s nektarinkou. Celkově je chuť zakončená travnatým profilem. Chuť - svěží přecházející do zeleného angreštu a josty. 

  This Sauvignon is fruity on the nose, turning into green peach with nectarine. Overall, the taste is finished with a grassy profile. Taste - fresh going into green gooseberry and jost.

  Původně: 190 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  180 Kč
 • RS 722
  Rulanské šedé / Pinot Gris 2022

  Jemná vůně vína, kde vyniká jeho typická odrůdovost, přecházející do kandovaného ovoce a krémového profilu. Chuť je plná a extraktivní. dlouhá, krémová v souznění s vůní.

  The delicate aroma of the wine, where its typical variety stands out, passing into candied fruit and a creamy profile. The taste is full and extractive. long, creamy in harmony with the fragrance.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 25 Kč (–12 %)

  175 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem