Suchá vína / Dry

 
170
2001170200

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • VZ 122
  Veltlínské Zelené / Grüner Veltliner 2022

  Veltlín v tomto roce má charakteristiku typického "Rakouského" VZ. Ve vůni má "travnatý zelený" nádech s přechodem do intenzivních minerálních tónů. V chuti je zelenkavý s peprnatou dochutí, s citrusem, která působí velice šťavnatě.

  Veltlín this year has the characteristics of a typical "Austrian" VZ. In the aroma, it has a "grassy green" touch with a transition to intense mineral notes. The taste is greenish with a peppery aftertaste, with citrus, Aftertaste has a very juicy effect.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 20 Kč (–10 %)

  180 Kč
 • RV 222
  Ryzlink Vlašský / Welschrieslink 2022

  Víno má ovocnou vůni do zeleného jablka, s nádechem minerality a sušeného sena, slaměnky. V chuti působí jako TĚŽKÝ vlašák, s vysokým obsahem alkoholu. Velice dlouhá šťavnatá a lehce slaná, minerální dochuť.

  The wine has a fruity aroma of green apple, with a hint of minerality and dried hay, straw. It tastes like a HEAVY hairball, with a high alcohol content. Very long juicy and slightly salty, mineral aftertaste.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 20 Kč (–10 %)

  180 Kč
 • VZ Novinka 304
  Veltlínské Zelené / Grüner Veltliner 2023

  Vůně tohoto lehkého vína je plně ovocná, broskvovo nektarinková, s nádechem ananasu. Chuť je plná, osvěžující, nakloněná do citrusu a limetky.

  The aroma of this light wine is fully fruity, peach nectarine, with a touch of pineapple. The taste is full, refreshing, leaning towards citrus and lime.

  200 Kč
 • RR 307
  Ryzlink Rýnský / Rhine Riesling 2023

  Vůně ovocná zavařených meruněk přecházející i do chuti, kde se elegantně promění v chuť "rozvařených" meruněk. Víno je skvěle vyvážené v poměru zb.cukr-kyselinka.

  The fruity aroma of preserved apricots passing into the taste, where it elegantly transforms into the taste of "boiled" apricots. The wine is perfectly balanced in terms of total sugar and acid.

  200 Kč
 • MT 322
  Müller Thurgau 2022

  Vůně tohoto vína přechází do vůně muškátového oříšku, typická charakteristika odrůdovosti vína s příjemným vyváženým koncem. Chuť je silná, plná, morbusní ale zároveň velice svěží připomínající mix ovocných bomparů.

   The aroma of this wine turns into the aroma of nutmeg, a typical characteristic of the varietal wine with a pleasant balanced finish. The taste is strong, full, morbid but at the same time very fresh, reminiscent of a mix of fruit bompars.

   

  Původně: 190 Kč
  Ušetříte: 20 Kč (–10 %)

  170 Kč
 • RR 422
  Ryzlink rýnský / Rhine Riesling 2022

  Tento lehký Rylink Rýnský vás v aromatice překvapí příjemnou meruňkovou peckou zakončenou krémovitostí. Chuť je pikantní, dlouhá, postavená na kyselině. , zakončená typickou dochutí ryzlinku rýnského.

   This light Rylink Rýnský will surprise you in its aroma with a pleasant apricot stone ending in creaminess. The taste is spicy, long, built on acid. , finished with a typical Rhine Riesling aftertaste.

  Původně: 200 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  190 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem