Suchá vína / Dry

 
190
2001190200

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • VZ 122
  Veltlínské Zelené / Grüner Veltliner 2022

  Veltlín v tomto roce má charakteristiku typického "Rakouského" VZ. Ve vůni má "travnatý zelený" nádech s přechodem do intenzivních minerálních tónů. V chuti je zelenkavý s peprnatou dochutí, s citrusem, která působí velice šťavnatě.

  Veltlín this year has the characteristics of a typical "Austrian" VZ. In the aroma, it has a "grassy green" touch with a transition to intense mineral notes. The taste is greenish with a peppery aftertaste, with citrus, Aftertaste has a very juicy effect.

  200 Kč
 • Rulandské šedé / Pinot Gris 2021 TOP v prodeji 220
  Rulandské šedé / Pinot Gris 2021

  Víno zaujme bohatou odrůdovou barvou podobnou lipovému medu. V aromatice, krémovo-ovoná vůně, přechází do kandovaného ovoce, která Vám podtrhne krásnou komplexní chuť s vyšším alkoholem a šťavnatou kyselinou.

  Víno je vhodné k podávání studených předkrmů, vepřového masa, ryb, mořských plodů, pizzy, drůbeže, smetanových omáček, salátů a měkkých sýrů s plísní. 

  The wine impresses with its rich varietal color similar to linden honey. In the aroma, the creamy-fragrant aroma turns into candied fruit, which underlines the beautiful complex taste with higher alcohol and juicy acid.

  The wine is suitable for serving cold appetizers, pork, fish, seafood, pizza, poultry, cream sauces, salads and soft cheeses with mold.

  200 Kč
 • RV 222
  Ryzlink Vlašský / Welschrieslink 2022

  Víno má ovocnou vůni do zeleného jablka, s nádechem minerality a sušeného sena, slaměnky. V chuti působí jako TĚŽKÝ vlašák, s vysokým obsahem alkoholu. Velice dlouhá šťavnatá a lehce slaná, minerální dochuť.

  The wine has a fruity aroma of green apple, with a hint of minerality and dried hay, straw. It tastes like a HEAVY hairball, with a high alcohol content. Very long juicy and slightly salty, mineral aftertaste.

  200 Kč
 • MT 322
  Müller Thurgau 2022

  Vůně tohoto vína přechází do vůně muškátového oříšku, typická charakteristika odrůdovosti vína s příjemným vyváženým koncem. Chuť je silná, plná, morbusní ale zároveň velice svěží připomínající mix ovocných bomparů.

   The aroma of this wine turns into the aroma of nutmeg, a typical characteristic of the varietal wine with a pleasant balanced finish. The taste is strong, full, morbid but at the same time very fresh, reminiscent of a mix of fruit bompars.

   

  190 Kč
 • RR 422
  Ryzlink rýnský / Rhine Riesling 2022

  Tento lehký Rylink Rýnský vás v aromatice překvapí příjemnou meruňkovou peckou zakončenou krémovitostí. Chuť je pikantní, dlouhá, postavená na kyselině. , zakončená typickou dochutí ryzlinku rýnského.

   This light Rylink Rýnský will surprise you in its aroma with a pleasant apricot stone ending in creaminess. The taste is spicy, long, built on acid. , finished with a typical Rhine Riesling aftertaste.

  200 Kč
 • 46E421BB 3CD3 4204 9C4E F69B9DB9D9B9 921
  Rulandské Bílé / Pinot Blanc 2021

  Harmonické víno světle zlatavé barvy. V aromatice Vás může okouzlit krásná máslová vůně, která přechází do jablkovo-hruškové aromatiky. V chuti je to lehčí typ vína, šťavnatá, ovocno-krémová. Víno podtrhuje jemně minerální a medově nasládlý vanilkový tón.

  RB je relativně univerzální víno. Hodí se takřka k jakémukoliv masu, pečené drůbeži, vepřovému či telecímu. Vynikající je ke sladkovodním rybám..

   

  Harmonious light golden color wine. In the aroma, you may be charmed by the beautiful buttery aroma, which turns into an apple-pear aroma. In taste, it is a lighter type of wine, juicy, fruity and creamy. The wine underlines a slightly mineral and honey-sweet vanilla note.

  RB is a relatively versatile wine. It goes well with almost any meat, roast poultry, pork or veal. It is excellent with freshwater fish.

  190 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem