Suchá vína / Dry

 
190
2001190200

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • VZ 122
  Veltlínské Zelené / Grüner Veltliner 2022

  Veltlín v tomto roce má charakteristiku typického "Rakouského" VZ. Ve vůni má "travnatý zelený" nádech s přechodem do intenzivních minerálních tónů. V chuti je zelenkavý s peprnatou dochutí, s citrusem, která působí velice šťavnatě.

  Veltlín this year has the characteristics of a typical "Austrian" VZ. In the aroma, it has a "grassy green" touch with a transition to intense mineral notes. The taste is greenish with a peppery aftertaste, with citrus, Aftertaste has a very juicy effect.

  200 Kč
 • RV 222
  Ryzlink Vlašský / Welschrieslink 2022

  Víno má ovocnou vůni do zeleného jablka, s nádechem minerality a sušeného sena, slaměnky. V chuti působí jako TĚŽKÝ vlašák, s vysokým obsahem alkoholu. Velice dlouhá šťavnatá a lehce slaná, minerální dochuť.

  The wine has a fruity aroma of green apple, with a hint of minerality and dried hay, straw. It tastes like a HEAVY hairball, with a high alcohol content. Very long juicy and slightly salty, mineral aftertaste.

  200 Kč
 • MT Doporučeno 322
  Müller Thurgau 2022

  Vůně tohoto vína přechází do vůně muškátového oříšku, typická charakteristika odrůdovosti vína s příjemným vyváženým koncem. Chuť je silná, plná, morbusní ale zároveň velice svěží připomínající mix ovocných bomparů.

   The aroma of this wine turns into the aroma of nutmeg, a typical characteristic of the varietal wine with a pleasant balanced finish. The taste is strong, full, morbid but at the same time very fresh, reminiscent of a mix of fruit bompars.

   

  190 Kč
 • RR 422
  Ryzlink rýnský / Rhine Riesling 2022

  Tento lehký Rylink Rýnský vás v aromatice překvapí příjemnou meruňkovou peckou zakončenou krémovitostí. Chuť je pikantní, dlouhá, postavená na kyselině. , zakončená typickou dochutí ryzlinku rýnského.

   This light Rylink Rýnský will surprise you in its aroma with a pleasant apricot stone ending in creaminess. The taste is spicy, long, built on acid. , finished with a typical Rhine Riesling aftertaste.

  200 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem