Vánoční edice

Vážení zákazníci, příznivci našich vín, kteří navštěvujete tyto stránky pravidelněji, ale i vše nově příchozím návštěvníkům,

rádi bychom vám  s hlubokou poklonou poděkovali za vaši přízeň, váš čas a velice si vážíme vaší podpory a zpětných reakcí ale i komentářů tady na e-shopu, a jsme opravdu hrdí na to, že vám naše vína chutnají, že si užíváte volné chvíle ať již v kruhu rodinném, nebo s partnerem , nebo na party,  a to právě s našimi víny. Je pro nás milým závazkem, vyrábět pro vás vína té nejvyšší kvality, tak jak jste u nás zvyklí. Každé víno, každá odrůda má pokaždé jiný rozměr jak ve vůni, tak v chuti, snažíme se udržet a vyrábět vína s jejich typickou odrůdovostí, a to je to, co vás  baví a co vám nabízíme. Osobní setkání s vámi, ať je to na Vinných slavnostech, nebo při řízených degustacích ve sklípku, jsou pro nás svátkem. Vaše názory , komentáře, nápady jsou odrazovým můstkem v naší další práci a nápadech. A především je to příjemné setkání s vámi, příjemnými lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň pro víno.

Budeme moc moc šťastni za vaši další podporu, náklonnost, osobní setkání a nápady, které s námi sdílíte.

Rádi bychom Vám, za Vinařství Ondřej Kubic III,  i všem Vašim blízkým popřáli příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

 

 Jako

NOVINKU

pro letošní Vánoční advent a nejen předvánoční čas, jsme připravili Dárkové sety, které jsou krásným vánočním dárkem jak pro Vaše blízké, tak i pro obchodní partnery a společnosti, s dopravou ZDARMA.

 

⭐K jídlu jaké kdo má rád, může víno ochutnat...

🎄 Svěží ,,RÝŇÁK" ten se hodí, nejlépe však ke kaprovi.

🎄 Pstruha na másle kdo si chce dát - VELTLÍNSKÉ ZELENÉ by mělo na stole stát.

🎄 Salát a dobrá uzená ryba - k tomu ,,VLAŠÁK" by nebyla chyba.

🎄 Kuře na jablkách pečené - SAUVIGNON žízeň zažene.

🎄 Candáta na másle si dej - s RULANDOU BÍLOU neváhej!

🎄Když ovocný dezert volá, PÁLAVA by byla skvělá.

🎄Müller Thurgau každý ví, že se hodí k cukroví.

IMG_7775(1)      IMG_7753   IMG_7766

  • SUCHÁČ

Tato dárková kazeta obsahuje suchá a polosuchá vína a je ideální volbou pro příznivce suchých vín v odrůdách typických pro Znojemskou podoblast, která se vyznačují krásnou plnou aromatikou a kyselinkami, které dodávají vínům svěží chuť. Kazeta obsahuje také jedno víno v edici RESERVA, které je opravdovou lahůdkou s nulovým zbytkovým cukrem a její kompletní výroba probíhala v akátovém sudu. 

1) Rulandské Bílé RESERVA 2020, suché

2) Ryzlink Rýnský 2022, suché

3) Veltlínské Zelené 2022, suché

4) Rulandské Šedé 2022, polosuché

5) Sauvignon 2022, polosuché

6) Trapérka Cuveé 2022, polosuché

  • MIX

Tento set Vám nabídne průřez naší celkovou produkcí od suchých až po sladká vína. Opět jsou to vína se svěží kyselinkou a plnou aromatikou, kde v suchých vínech najdete mineralitu, odrůdovost, v polosuchých angrešt, jostu ale třeba kandované ovoce a sladká vína vás okouzlí červený pomerančem a plnou chutí rozkvetlé louky.

1) Ryzlink Vlašský 2022, suché

2) Veltlínské Zelené 2022, suché

3) Sauvignon 2022, polosuché

4) Rulandské Šedé 2022, polosuché

5) Chardonnay 2022, polosladké

6) Pálava 2022, sladká

Edici MIX si ovšem můžete také "namixovat" podle vlastních chutí a nápadů...z jakékoliv odrůdy... jednotná cena 1.400,- Kč

  • SLAĎÁK

Nabídku sladké edice edice si nenechte ujít. Jedinečná Pálava, která získala několik ocenění, Vám připomene letní rozkvetlou louku. Exklusivní Muller Thurgau Botrytis, je dezertní lahůdka, která je přirovnávána ke slámovým vínům.. Chardonnay vás překvapí svou jedinečnou chutí po červených pomerančích... a Rulandské Bílé svou máslovitostí až vanilkou.

1) Rulandské Bílé 2022, polosladké 2x

2) Chardonnay 2022, polosladké 2x

3) Pálava 2022, sladké

4) Muller Thurgau 2022, sladké