Profilujeme se jak vínem tak názvy

Tak jak pomalu rozvíjíme sortiment a objem nabízených řad vín, tak se snažíme se Vám, našim věrným zákazníkům, ale i nově příchozím vyjít vstříc, aby jste si mohli přehledně a rychle objednat Vaše oblíbené víno značky "O.K. III.", a byli OK.

V naší nabídce máme dvě řady vín. Protože jsme originální a unikátní, přejmenovali jsme a nazvali základní řadu "Yummy" (v překladu báječný , dobroučký..lahodný), která přesně vystihuje tato vína a výběrovou sudovou řadu "Reserva". Vína řady "Yummy" vyrábíme jak suchá - polosuchá, tak oblíbená polosladká - sladká, kde samozřejmě nesmí chybět slavná "Pálava". V nabídce máme také cuveé GENERACE, která je naší srdeční záležitostí. Víno z generační vinice s odrůdou Pálava - Chardonay, ruční sběr, následná výroba vína ve 3 oddělených nádobách, na odlišných kvasinkách a konečná kupáž... Výsledek je fantastický! Řada "Generace" je víno vyráběné pouze jako suché se zbytkovým cukrem 0-1 g/l.

Naše vinařství se ale také "vydalo cestou" podpořit skloubení vína s daným jídlem a vyniknout s ním v maximální kulinářský zážitek. Proto velice vítáme spolupráci s Bistrem  "Statek Líbeznice", který má stejnou vizi a cíle. Zde najdete naše vybraná vína obou řad, která si můžete vychutnat samostatně nebo v kombinaci s doporučeným jídlem z jejich menu. (Statek Líbeznice | Statek Líbeznice (stateklibeznice.cz)