Co se děje a co bude

Drazí, 

během posledních 6 ti týdnů se život pěkně zamotal a to nese spoustu úkolů k řešení... 

Vína jsou již v lahvích, a čekáme jen na rozbory z laboratoře co se týká cukrů, kyselin apod.  a vše jde do tisku.. etikety ceníky atd.. Předpokládáme, že během 10 dnů začneme plnit Eshop novými odrůdami ročníku 2021...  Tento rok jsme připravili a rozšířili škálu hlavně SUCHÝCH  a Polosuchých vín..., naše klasiky  Pálava a Generace jsou opět ve sladké a polosladké variantě a Pálava je dokonce ve výběru z bobulí ! Nebude chybět naše letní TOPka   FRIZZANTE a v průběhu roku připravíme delikatesu: naše Šampaňské - suché ročník 2017... a jako bonus-- další odrůda do plně suchých reserv  MERLOT...

Máte se opravdu nač těšit... 

Pokud se chceme setkat osobně na slavnostech, tak uvidíme jak se to letos podaří, zájem vinařů je enormní a pořadatelé vybírají s opatrností. Nicméně máme potvrzený první termín na OLOMOUCKÝCH Vinných slavnostech - víkend 20-21.5.  (opět pá-sob).

První řízenou degustaci budeme dělat v Praze v kavárně Činoherního Klubu - 22.4.  cca od 20 hod., za podpory a spolupráce našeho grafika a spoluautora Reservy obalu, p. Dvořáka. 

Děkujeme za přízeň a podporujte nás)