Co se děje a informace pro Vás, Strana 6

Posledních 30 ks ZWEIGELTREBE RED 2018

Upozornění pro milovníky červeného vína. Ve sklepě je posledních 30ks ZWEIGELTREBE 2018, víno tmavé rubínové barvy, těžší typ argentinského vína, na vůni a chuti po lískovém oříšku. Krásné víno, které bylo 2 roky na ležení ve sklepě kde nazrálo v toto krásné víno.  

VYPRODÁNO - FRIZZANTE ROSÉ 2019

Tak další řada "padla", díky Vám. Děkujeme za přízeň a za velice pozitivní reakce na naše vína. Frizzante ROSÉ 2019 se dnešním dnem vyprodala ale i v letošním roce pro Vás připravujeme RŮŽOVOU ŘADU tichou i Frizzante. Děkujeme OK III

VAZÁRNA JESENIOVA ul.Praha

Rádi Vám představujeme Vazárnu paní Ivety Kafkové v Jeseniově ulici v Praze - Instagram má nové logo | Socialsharkskvetinova_vazarna , se kterou máme vynikající jak obchodní, tak i osobní vztahy. Její profesionální květinové vazby jsou prostě dokonalé. Její stejný pohled na svět, přístup k práci a láska k vínu je jen minimum co, proč držíme stejnou "vlnu". Plánujeme, že její, sice menší, ale příjemná prodejna, se občas promění v malou víno-kavárnu, pro milovníky vína, kde pro Vás připravíme plnou ochutnávku vín Vinařství Ondřej Kubic III. Samozřejmě v souladu se stávající situací, která se doufejme brzo obrátí k normálu. Případné dotazy a "přihlášky" pište sem :-)

Zdraví MC OK III 

CUVEÉ GENERACE RESERVA 2019 - VYPRODÁNO

Naši milí zákazníci, musíme Vám bohužel oznámit, že další řada vín je zcela vyprodána. Je to naše srdeční záležitost - Cuveé GENERACE Reserva 2019 z rodinného vinohradu. Nová řada ročníku 2020 již nazrává a její kvalita je opět vynikající. Budeme Vás informovat o naskladnění. Mějte se OK na III.

Nová vína ročníku 2020

Pomalu se chystáme lahvovat vína ročníku 2020 -  řady KLASIK. Příští týden máme kontrolní přechutnání a půjdeme na to... Těšíme se stejně jako VY... držte se s týmem OK III. 

Stránka 6 z 6 - 80 položek celkem